Sprzedaż pierwszej inwestycji deweloperskiej w 6 tygodni!

Choć deweloper Boss Invest Group ma pięcioletnie doświadczenie w branży nieruchomości, to jednak wcześniej nie realizował inwestycji deweloperskich.

Do tej pory firma koncentrowała się na flipach. Nova Bażantova była pierwszą inwestycją deweloperską, obejmującą 7 segmentów w zabudowie szeregowej w Bytomiu.

Kompleksowa realizacja materiałów marketingowych dla inwestycji w Bytomiu

Sprawdź rozwiązania dedykowane dla niskiej zabudowy

Dowiedz się, jak podchodzimy do marketingu domów, bliźniaków i szeregówek

Wyniki

Rezerwacja wszystkich segmentów w 6 tygodni

Połączenie naszych działań z umiejętnościami sprzedażowymi założycielki Boss Invest Group dało świetne efekty. Wszystkie segmenty zostały zarezerwowane w 6 tygodni! Na umieszczonym na stronie nawigatorze można było zobaczyć, że praktycznie co tydzień rezerwowany był kolejny segment, co dodatkowo motywowało klientów do podejmowania decyzji o zakupie (dowód społeczny). Cel biznesowy dewelopera – szybka sprzedaż pierwszej inwestycji – dzięki wykorzystaniu dobrych materiałów marketingowych został zrealizowany.

Podsumowaniem tego case’u niech będzie opinia właścicielki Boss Invest Group o naszej współpracy:

quote
Ilona Boszko Prezes Boss Invest Group
star star star star star

Rendart stworzył dla mojej inwestycji taką stronę internetową wraz z wizualizacjami, wirtualnym spacerem, kartami itd., że po 6 tygodniach sprzedałam całą inwestycję. Nie mam się do czego przyczepić – współpraca była na 5+!

Porozmawiaj ze specjalistą